Mida me pakume ja palju see maksab

Paremal pool on välja toodud teenused, mida osutame kõige tihemini. Usume, et hinnad ei pea olema üllatuseks ja tõime iga teenuse alla välja ka orienteeruva hinna. Tasub aga meeles pidada, et iga põrand on eriline ja täpsema hinna saamiseks on kõige kindlam meile kirjutada. Konkreetsema hinnapäringu saad teha siin.

Ehitame põrandaid aluslaagistikust kuni lõppviimistluseni. Klient valib vaid välja sobivad ja meelepärased materjalid ning ülejäänud töö teeme meie. Soovi korral saame aidata ka materjali valikul ja soetamisel.

Aegajalt juhtub, et olemasolev vana põrand on piisavalt heas korras selleks, et see väljavahetamise asemel hoopis renoveerida. Renoveerimise protsess hõlmab endas põrandalaudade parandamist või nende väljavahetamist, värvi/laki eemaldamist, lihvimist ning seejärel lõppviimistlust.

Laud- ja laminaatparketti on võimalik paigaldada ka “ujuvalt”. See tähendab seda, et põrandamaterjali ei fikseerita aluspõrandale liimiga, vaid paigaldatakse alusmatile omavahel klick-süsteemiga ühendades. Sellise paigalduse eelisteks on kiire paigaldus ning lihtne põrandamaterjali hilisem vahetamine.

Tihti paigaldatakse parketti selleks otstarbeks mõeldud liimiga. Sellisel viisil põrandamaterjali maha liimimine tagab materjali paigal püsimise, lisab põrandale stabiilsust, talub paremini raskeid esemeid ning tagab põrandale pika eluea.

Massiivpõrandalaudu on võimalik paigaldada nii alustaladele, puidust ehitusplaatidele kui ka otse betoonile liimides. Massiivpõrandalaua eluiga on võrreldes teiste parketiliikidega kõige pikem, kuna tegu on läbinisti puidust materjaliga ja tänu sellele saab seda väga mitmeid kordi lihvida ja uuesti viimistleda. 

Liistparkett võimaldab luua põrandale erinevaid mustreid. Enamlevinuim neist on klassikali kalasabamuster, mida paigaldame kõige tihemini. 

Teaki kasutatakse enamasti niisketes ruumides kuna tiigipuit on oma omadustelt vetthülgav. Teak on levinud ka laevatööstustes, kus seda kasutatakse laialdaselt laevatekkide ja -käsipuude ehitamisel. Eestis on teak enamlevinud just vannitubades.

Lisaks puit- ja laminaatmaterjalidele paigaldame ka näiteks vaipkatet, vinüüli või korkmaterjali. 

Tolmuvaba lihvimine on oluline just inimesele, kes hindab mugavust. Kuna tekkiv tolmukogus on võrreldav aegamisi tekkiva olmetolmuga, on selle koristamine lihtne ja kiire. Peale lihvimist teostame ka kliendi valikul lõppviimistluse.

Põrandaliist paigaldatakse peale põrandatööde lõpetamist, kaitsmaks põranda ja seina liitekohta kahjustuste ja mustuse eest, mis kipub seina ja põranda vahele minema. Tänasel päeval on liist ka disainielement.

Kõik põrandad vajavad aegajalt hooldust, et säilitada oma algne ilu. Erinevatel viimistlusmaterjalidel on erinevad hooldusprotsessid. Meie teostame neid kõiki.

Olemas on laialdane valik erinevaid puitusid mis sobivad terrassi ehitamiseks, alustades lehisest kuni eksootiliste puiduliikideni. Lisaks ehitame ka WPC materjalist terrasse. WPC on puidu ja plastiku komposiit, mis teeb selle meie kliimas eriti vastupidavaks.

Puitterrassi hooldus sisaldab endas terrassi süvapesu ning hooldusõlitamist. Juba vananenud terrassi puhul on võimalik ka terrassilauad üle lihvida ning uuesti viimistleda.