Korduma kippuvad küsimused

Puiduõli

Igapäevaselt kasutame oma tööks kvaliteetseid puiduõlisid Rubio Monocoatilt. Tegemist on looduslike puiduõlidega, milles ei sisaldu orgaanilisi lenduvaid ühendeid ega lahusteid. Toode on kahekomponentne (toonõli+kuivamise kiirendaja) ning seda kantakse peale ühe kihina. Rubio Monocoat puiduõli reageerib puidu pinnaga ning annab puidule kaitse, säilitades samal ajal puidu naturaalsuse ning soojuse.
Rubio Monocoat Oil+2C tootevalikus on üle 40 erineva värvitooni – igaüks leiab endale sobiva!

Puidulakk

Lakkimisel kasutame puidulakki Bona Mega ONE. Lakki kanname tavapäraselt peale 3 kihti.

Õlitatud põranda hooldamine

Hoolduseks kasutame Rubio Monocoat Mainetanance Oili. Hooldusõli uuendab puidu kaitsekihti ning vastuvõtlikkust erinevatele mõjutustele. Toode sobib kasutamiseks ka siis kui puidu pint tundub käega katsudes väga kuiv. Hooldusõlitamine aitab peita ka pisemaid kriipse-kraapse puidu pinnal, toonides need põrandaga ühtlasemaks. 

Lihvimiseks kasutame kaasaegseid Lägleri lihvimismasinaid, mis on ühendatud tolmuimejaga. See tähendab, et lihvimisprotsessi vältel imeb tolmuimeja lihvimise ajal tekkivat tolmu pidevalt sisse ning lenduva tolmu kogus väheneb minimaalseni. Peale lihvimistööde lõpetamist piisab vaid avatud pindade üle tõmbamisest niiske lapiga kuna tööde käigus tekkinud tolmu kogus on võrdväärne tavalise olmetolmuga.

Sõltuvalt pinna kasutamise intensiivsusest soovitame õlitatud põrandat hooldada korra aasta-kahe jooksul. Samas pakume võimalust lihvimise ja õlitamise järgselt paari päeva pärast kanda peale lisakiht hooldusõli Rubio Maintenance Oil. See pikendab ajavahemikku kuni esimese hoolduseni.

Pakume kliendile soovi korral nö “võtmed kätte” lahendust ehk saame olla abiks nii parketi valimisel, soetamisel kui ka objektile toimetamisel. Teeme koostööd mitme erineva partneriga, tänu sellele saame pakkuda laia valikut erinevaid põrandamaterjale. Samuti on meie kaudu võimalik soetada kõik muud põrandatööde jaoks vajalikud materjalid.